TIGAR
Sertificēts pārdevējs

TIGAR CARGO SPEED WINTER

  • Ziemas
  • Budžeta klase
4
80.40 73.80 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 67 000 111
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols TIGAR
Protektors
Sezona
Transporta tips
Riepas izmērs
Riepas vecums
Riepas stāvoklis
Produkta klase

Tigar ir serbu ekonomiskās klases riepu ražotājs, pieder Michelin – franču uzņēmumu grupai. Tigar pircējiem piedāvā vieglo automašīnu, vieglo preču piegādes automobiļu, kravas automašīnu un lauksaimniecības transportlīdzekļu riepas. Uzņēmums Tigar ir dibināts 1935. gadā, tā pirmais īpašnieks bija Dimitrije Mladenovičs (Dimitrije Mladenović).

Kopš 2007. gada šis zīmols pieder uzņēmumu grupai Michelin, kas ir otrais lielākais riepu ražošanas uzņēmums pasaulē. Tigar rūpnīcās tiek ražota ne vien šī zīmola produkcija, bet arī citu Michelin grupas zīmolu produkti.

Interesanti fakti

  • Pirmajos 24 pastāvēšanas gados Tigar rūpnīcās netika ražotas riepas. Pat vēl pēckara laikā Tigar bija vietējā tirgū pazīstams apavu ražošanas gigants. Sākotnēji tā rūpnīcās pārsvarā tika ražoti gumijas zābaki lauksaimniekiem. Drīz vien tur sāka ražot arī sadzīves apavus un citus gumijas izstrādājumus. Pirmās Tigar riepas sāka ražot tikai 1959. gadā, kad Pirotā atklāja jaunu rūpnīcu īpaši riepu ražošanai.

  • Tigar rūpnīcās tiek ražotas ne tikai šī serbu zīmola riepas, bet arī citu Michelin piederošu zīmolu produkcija: Riken, Kormoran un paša Michelin riepas.

  • Tigar serbu valodā nozīmē ‘tīģeris’. Arī zīmola logotipā ir attēlots šis lielais kaķis.