MAXXIS

MAXXIS M6029L

  • Vasaras
8
54.99 37.99 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 25903372
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols MAXXIS
Protektors
Sezona
Veids
Riepas izmērs
DOT/ražošanas gads
EU marķējums:

Maxxis ieņem desmito vietu pasaules lielāko riepu ražotāju sarakstā. Maxxis riepas tiek ražotas šī zīmola rūpnīcā Cheng-Shin Rubber Ind. Co. Ltd Taivānā. Mūsdienās Maxxis strauji iekaro jaunus tirgus visā pasaulē. Šī zīmola produkcija jau ir pieejama 150 valstīs. Uzņēmumā strādā 20 tūkstoši darbinieku, un tā ienākumi pārsniedz divus miljardus dolāru gadā.

Viena no galvenajām iezīmēm, ar ko pazīstamas Maxxis riepas, ir to izturība un labā sagatavotība dažādiem ceļa apstākļiem. Tā ir sasniegta ar mūsdienu tehnoloģijām, ko izmanto šis strauji augošais uzņēmums.

Maxxis riepas ir iekļautas vairāku automašīnu zīmolu oriģinālajā ekipējumā, piemēram, Toyota, Nissan, Volkswagen, Mitsubishi un Hyundai. No motociklu ražotājiem šādā veidā ar Maxxis sadarbojas Yamaha, Honda, Suzuki, Kawasaki, Polaris un KTM, savukārt velosipēdu ražotāju sarakstā, kas izplata šī zīmola riepas, ietilpst zīmoli Giant, Merida, Yeti, Iron Horse un Cannondale.

Mēs aicinām Jūs rūpīgi izpētīt šī ražotāja piedāvājumu, tajā noteikti atrodami īstie aksesuāri tieši Jūsu transportlīdzeklim!

Interesanti fakti

  • Sākotnēji rūpnīcā Cheng-Shin ražoja velosipēdu riepas un riepu kameras. Vien gada laikā rūpnīca bija strauji izaugusi — tajā strādāja 180 darbinieku un tur sāka ražot arī motociklu riepas. Pēc diviem gadiem šis uzņēmums kļuva par akciju sabiedrību, sadarbojoties ar vēl vienu taivāniešu ražotāju Federal Tire, lai paplašinātu zināšanas par efektīvu darbību un biznesa attiecībām. Tā kā Federal Tire bija saistība ar japāņu uzņēmumu Bridgestone, uzņēmumam Cheng-Shin izdevās no Japānas iegādāties daļu tehnoloģijas, kas nepieciešama biznesa attīstīšanai. Tādējādi 1971. gadā rūpnīcā Cheng-Shin strādāja jau vairāk nekā 600 darbinieku un firmas īpašnieki sāka nopietni apsvērt riepu ražošanas paplašināšanu.

  • Zīmols Maxxis tika nodibināts 1998. gadā, kad uzņēmums Cheng-Shin nomainīja nosaukumu. Šis uzņēmējdarbības pasākums tika veikts, kad uzņēmuma darbība paplašinājās starptautiski — Maxxis riepas sāka tirgot arī Eiropā — un radās nepieciešamība pēc vieglāk pazīstama un iegaumējama nosaukuma.

  • Zīmols Maxxis ir pazīstams ne vien ar kvalitatīvām riepām, bet arī ar atbalstu sporta komandām. Cita starpā Maxxis sponsorē Austrālijas atklāto tenisa čempionātu, Amerikas beisbola klubu New York Yankees, kā arī Anglijas futbola Premjerlīgas komandas Liverpool, Aston Villa un Sunderland.