GT RADIAL
Sertificēts pārdevējs

GT RADIAL CHAMPIRO ICEPRO 3

  • Ziemas
  • Vidējā klase
3
190.70 94.50 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 28392783
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols GT RADIAL
Protektors
Sezona
Riepas tips
Transporta tips
Riepas izmērs
Citas īpašības
Riepas vecums
Riepas stāvoklis
DOT/ražošanas gads
Produkta klase
EU marķējums:

Zīmola GT Radial saknes ir meklējamas Indonēzijā. Drīz pēc Otrā pasaules kara, kad Indonēzija ieguva neatkarību, jaunajā ekonomiskajā situācijā GT Radial īpašnieki sāka būvēt jaunu zīmolu, kas vēlāk kļuva par Dienvidaustrumāzijas riepu tirgus līderi. Tā eksotiskā izcelsme nemaz netraucē zīmolam gūt popularitāti visā pasaulē. Nu GT Radial iekarojušas savu vietu pasaules TOP 10 riepu zīmolu vidū.

GT Radial riepas tiek ražotas piecās rūpnīcās Indonēzijā; šajā uzņēmumā strādā 11 tūkstoši darbinieku. Gadā tiek saražoti 80 miljoni riepu, kas uzmontētas transportlīdzekļiem vairāk nekā simts valstīs. Šī zīmola ražojumi atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Ik brauciens ar šīm riepām ir drošs un ērts. Zīmols piedāvā riepas, kas ir izstrādātas dažādu tipu automašīnām visos populārākajos izmēros. Ikviens atradīs sev nepieciešamo!

Interesanti fakti

  • Deviņdesmitajos gados GT Radial īpašnieki sāka darbu pie jauna, apjomīga investīciju plāna ieviešanas. 1991. gadā viņi ieguva savā īpašumā uzņēmumu Petrochem Industries, kas cita starpā ražoja neilona diegus un citus sintētiskus materiālus. Kad uzņēmums kļuva par GT Radial īpašumu, tā rūpnīcās sāka ražot sintētisko gumiju, etilēnglikolu un poliestera šķiedras.

  • Pēc četriem gadiem GT Radial iegādājās uzņēmumu Langgeng Bajapratama, kas ražoja tērauda stieples un kabeļus. Vēl viens apjomīgs darījums bija uzņēmuma Meshindo Alloy Wheel Corporation pārpirkšana, kas bija otrais lielākais alumīnija disku ražotājs Indonēzijā. Šo uzņēmējdarbības pasākumu skaists rezultāts bija „Vislabāk pārvaldītā uzņēmuma Indonēzijā” balvas saņemšana 2006. gadā.

  • GT Radial jau kopš 80. gadiem sadarbojas ar Yokohama Rubber Company. Šis bija pirmais sadarbības partneris zīmola GT Radial vēsturē, taču noteikti ne pēdējais. 1997. gadā indonēzieši parakstīja vienošanos ar Pirelli, kurā tika nolemts, ka šis itāļu uzņēmums ražos vieglo automobiļu riepas un citas preces Amerikas tirgum. Pretstatā tam kopš 2004. gada uzņēmums ir strādājis arī ciešā sadarbībā ar Michelin, kas ir viens no GT Radial akcionāriem.