Atpakaļ pie saraksta
NORRSKEN

NORRSKEN ICE RAZOR 195/65 R15 91T

  • Ziemas
  • Atjaunotas riepas
12+
97.67 48.00 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 25903372
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols NORRSKEN
Protektors ICE RAZOR
Sezona
Riepas tips
Transporta tips
Riepas izmērs
Riepas vecums
Riepas stāvoklis
DOT/ražošanas gads
Produkta klase

Ice Razzor ir atjaunotas Skandināvijas tipa ziemas riepas, kas paredzētas izmantošanai ziemeļu klimatiskajos apstākļos. Tās ir uzticamas un videi draudzīgas riepas, kas uzlabotas drošai lietošanai mainīgajos Baltijas un Skandināvijas laikapstākļos. Riepām ir izcila saķere sniegā, kā arī uz apledojušiem un slapjiem ceļiem.

Pateicoties agresīvajam V tipa virzienveida protektora zīmējumam, Ice Razor riepas ir drošas, braucot pa apledojušām un sniegotām virsmām. Savukārt centrālā josla un stabilie malu bloki ar zigzagveida sānu rievām, nodrošina saķeri un teicamu vilci kā uz ledus, tā sniegā. Riepas ir paredzētas visu veidu vieglajiem automobiļiem, apvidus auto (SUV) un komerctransportam.

Ne visas riepas var atjaunot. Tādēļ NORRSKEN Ice Razor izgatavošanā tiek izmantoti vienīgi premium zīmolu karkasi. Atjaunošanas process iekļauj iekšējās un ārējās riepas daļas pārbaudi ar riepu saudzējošām metodēm. Neviena riepa nedrīkst būt vecāka par pieciem gadiem vai pat tikai nedaudz bojāta. Pēc tam visas riepas tiek pārbaudītas ar lāzeru, lai noteiktu iespējamos caurumus, izliekumus vai nelīdzenumus.

Visām Norrsken riepām tiek piemērota garantija pret ražošanas brāķi un materiālu bojājumiem. Garantijas darbības laiks ir 2 gadi, sākot no iegādes dienas. Ražotājs apņemas segt izdevumus, kas saistīti ar riepu korpusa bojājumiem vai apstrādes skrāpējumiem, taču garantija neattiecas uz bojājumiem, kas radušies riepu nepareizas lietošanas dēļ. Tāpat garantija neattiecas uz riepām, kuru nodilums pārsniedz CSDD normatīvos noteikto protektora dziļumu.

Kāpēc izvēlēties Riepas1 internetveikalu?

Online konsultācijas
Palīdzēsim Tev izdarīt pareizo izvēli
247/

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Pasūtījumiem virs 150 EUR
Piegādāsim 1-2 darba dienu laikā visā Latvijā
14 dienu atgriešanas politika
Lai pasūtījumu atgrieztu, Tev nekas nav jāpaskaidro