Atpakaļ pie saraksta
HANKOOK

HANKOOK DYNAPRO MT (RT03) 265/70 R16 110/107Q

  • Vissezonas
  • Biznesa klase
2
125.80 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 67 000 111
Bezmaksas piegāde: 1-2 d.d.
Riepas tips
Protektora pazīme
Produkta klase
Sezona
Zīmols HANKOOK
Protektors DYNAPRO MT (RT03)
Transporta tips
Riepas stāvoklis

Aizraujošs sniegums bezceļu apstākļos. Dynapro MT nodrošina izcilu vairākvirzienu vilci un lielisku saķeri un paātrinājumu, kā arī riepas ir izturīgas pret caurduršanu. Pat prasīgos bezceļu apstākļos varat sagaidīt labāko iespējamo braukšanas sniegumu, lielisku vadāmību un stabilitāti uz jebkura ceļa seguma.

Sānu aizsardzības bloks. Sānu aizsardzības bloks no centrālā protektora līdz sānu sieniņai nodrošina pievilcīgu, raupju izskatu un pasargā no triecieniem, ko rada dažādi izciļņi. Tas uzlabo vilci uz mīkstas zemes un pasargā no bedru radītiem bojājumiem.

Līkloču formas plecu rievas. Līkloču formas riepas pleca zīmējums nodrošina labāku saķeri bezceļu apstākļos (uz sausa seguma: 100km/h, uz mitra seguma: 80 km/h).

Gropes apakšējā aizsardzība (gaida patentu). Riepas pleci nav pasargāti no dažādiem izciļņiem, kas sastopami bezceļu apstākļos. Hankook ir radījis unikālu gropes apakšējo aizsardzību, lai novērstu trieciena radītos bojājumus un mīkstinātu ārējo triecienu, tā sniedzot lielāku drošību.

Kāpēc izvēlēties Riepas1.lv?

Online konsultācijas
Palīdzēsim Tev izdarīt izdevīgāko izvēli
247/

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Piegādāsim 1-2 darba dienu laikā visā Latvijā
14 dienu atgriešanas politika
Tev nekas nav jāpaskaidro!