Atpakaļ pie saraksta
Pārdošanas līderis
GOODYEAR
Sertificēts pārdevējs

GOODYEAR WRANGLER HP 235/70 R17 111H

  • Vissezonas
  • Premium klase
  • landrover
4
164.20 142.40 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 67 000 111
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols GOODYEAR
Protektors WRANGLER HP
Sezona
Riepas tips
Transporta tips
Citas īpašības
Riepas vecums
Riepas stāvoklis
Produkta klase
EU marķējums:
  • E
  • E
  • 71

Goodyear Wrangler HP ir vissezonas riepa, kas tiek iekļauta tādu sportisku pikapu un SUV automašīnu kā Cadillac Escalade, Chevrolet Avalanche, Dodge Ram, Jeep Grand Cherokee Laredo un Land Rover Discovery 4.6 HSE oriģinālajā aprīkojumā.

Wrangler HP riepas tika izstrādātas, lai apvienotu vadāmību bezceļa apstākļos un lielisku saķeri visa gada garumā, visās sezonās un pat nelielā sniegā.

Riepai ir simetrisks protektora dizains ar platiem ārējiem pleciem un lieliem centra blokiem, kas nodrošina vieglu vadāmību un saķeri sausos apstākļos. Platās aploces un sānu protektora rievas palīdz novadīt ūdeni no riepas kontakta virsmas, kas ierobežo akvaplanēšanu, bet stratēģiski izvietotās lameles uzlabo saķeri visos laika apstākļos. Riepas iekšējā struktūra ietver divas tērauda joslas (H-jutības modeļi pastiprināti ar neilona stiegrām), kas stabilizē protektora zonu, uzlabojot vadāmību un braukšanas īpašības lielā ātrumā. Atkarībā no pielietojuma veida, Wrangler HP ir poliestera kordu karkass, kas nodrošina atbilstošu stiprību un uzlabo braukšanas kvalitāti.

Kāpēc izvēlēties Riepas1.lv?

Online konsultācijas
Palīdzēsim Tev izdarīt izdevīgāko izvēli
247/

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Piegādāsim 1-2 darba dienu laikā visā Latvijā
14 dienu atgriešanas politika
Tev nekas nav jāpaskaidro!