Atpakaļ pie saraksta
Nocenota riepa
PIRELLI
Sertificēts pārdevējs

PIRELLI P ZERO 235/50 R19 99W

  • Vasaras
  • Premium klase
  • mercedesbenz
2
184.70 120.90 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 67 000 111
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols PIRELLI
Protektors P ZERO
Sezona
Riepas tips
Transporta tips
Citas īpašības
Riepas vecums
Riepas stāvoklis
DOT/ražošanas gads
Produkta klase

Pirelli P Zero ir sportiska īpaši augstas veiktspējas (UHP) vasaras riepa vieglajām un apvidus automašīnām, kas uzrāda vienlīdz izcilu sniegumu kā uz slapja, tā sausa ceļa. Riepa ir pieejama arī Run Flat versijā.


Auto nozares ikona

Pirelli norāda, ka P Zero ir kompānijas vissvarīgākais zīmols. Tas ir veiktspējas un uzticamības paraugs visā auto nozarē. Ar šo nosaukumu jau kops 1986. gada tiek tirgotas vairākas premium klases riepu līnijas visdažādākajiem mērķiem – sākot ar riepām, kas izstrādātas īpaši Formula 1 sacensībām un beidzot ar īpaši elektroautomašīnām paredzētām.

Drošība uz slapja ceļa seguma

Riepas iekšmala nodrošina izcilu drošību slapjos apstākļos, pateicoties paaugstinātam silīcija dioksīda daudzumam un bloku formai. Vienlaikus šī riepas daļa gadā arī par labu vilktspēju un augstu komforta līmeni.

Augstāka veiktspēja un lielāks nobraukums .

Uzlabots gumijas sastāvs samazina rites pretestību, sniedzot labāku veiktspēju – it īpaši uz slapja ceļa – un palielinot kalpošanas laiku.

Maz trokšņa un zema rites pretestība .

Protektora ārmala ar atšķirīgām bloku rindām un lamelēm to iekšpusē, gādā par zemu trokšņa līmeni un samazina ritas pretestību. Vēl vairāk to samazina Pirelli Noise Cancelling System jeb PNCS – īpašs slānis riepas iekšpusē, kas slāpē troksni.

Run Flat .

Ran Flat tehnoloģija ļauj veikt ierobežotu attālumu ierobežotā ātrumā ar caurdurtu riepu, nebojājot disku. Savukārt Seal Inside tehnoloģija ļauj saglabāt spiedienu riepā nelielu bojājumu gadījumā, kas sastāda ~85% visu iespējamo incidentu..


Homologācijas un OE

Riepa P Zero ir izstrādāta sadarbībā ar pasaules vadošajiem auto ražotājiem izmantotas daudzu modeļu rūpnīcas komplektācijā.

Kāpēc izvēlēties Riepas1.lv?

Online konsultācijas
Palīdzēsim Tev izdarīt izdevīgāko izvēli
247/

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Piegādāsim 1-2 darba dienu laikā visā Latvijā
14 dienu atgriešanas politika
Tev nekas nav jāpaskaidro!