Atpakaļ pie saraksta
SAILUN

SAILUN SAR1 215/75R17.5 128/126M M+S 3PMSF

  • Vidējā klase
12+
191.16 177.00 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 67 000 111
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Pielietojuma ass (Kravas)
Pielietojuma ass (Autob.)
Ceļa apstākļi
Zīmols SAILUN
Protektors SAR1
Protektora tips
Riepas izmērs
Produkta klase
EU marķējums:
  • D
  • C
  • 69

Sailun riepas visā pasaulē ir slavenas kā augstas kvalitātes ekonomiskās klases produkcija, kas pieejama par izdevīgām cenām. Šī zīmola ražotās riepas ir piemērotas visdažādākajām ikdienas lietošanas vajadzībām. Sailun strādā pēc principa „Think global, act local”, rūpīgi veidojot sadarbību ar katru šī zīmola riepu izplatītāju un tādējādi nodrošinot savas produkcijas tālākpārdošanu visatbilstošākajā veidā.

Par spīti samērā īsajam tirgū pavadītajam laikam, zīmols Sailun ir strauji progresējis un daudz ieguldījis riepu ražošanas attīstībā, ik gadu 30 % savu resursu veltot pētniecībai. Tā riepu ražošanas apjoms no 2008. līdz 2010. gadam ir audzis no 2,8 līdz 9,1 miljonam. Tas gada laikā pārdod vairāk nekā 30 miljonus riepu vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē un kļuvis par Nr.23 riepu ražotāju pasaulē. Sailun piedāvājuma klāstā ir atrodamas dažādu modeļu riepas gan pasažieru automašīnām, vieglajām un vidējām kravas automašīnām, gan apvidus automobiļiem. Sailun riepas tiek eksportētas uz desmitiem Eiropas, Āzijas, Amerikas un Āfrikas valstu.

Sailun riepu trīs galvenās vērtības ir kvalitāte, uzticamība un atbalsts.

Riepu izstrādes procesā tiek izmantotas mūsdienīgas trīsdimensiju vizualizācijas tehnoloģijas, kas ļauj saīsināt projektēšanas laiku, paaugstināt rezultāta kvalitāti un samazināt ražošanas izdevumus. Rezultāts ir augstas kvalitātes produkts, kas tirgū pieejams par ekonomiskām cenām, uzrunājot pircēju, kurš izdara izvēli par labu optimālai cenas un kvalitātes attiecībai.

Interesanti fakti

  • Unikālie protektoru zīmējumi, kas rotā Sailun riepas, ir radīti, modelēšanā izmantojot 3D tehnoloģijas, kuras riepu ražošanā pirmais ieviesa tieši šis uzņēmums.

  • Zīmola Sailun Tires mātesuzņēmums Mesnac Company pats ražo iekārtas, kas tiek izmantotas riepu izgatavošanā.

  • Uzņēmums Sailun īsteno videi draudzīgas tehnoloģijas programmu. Šī programma ir izstrādāta, lai pircējiem piedāvātu vairāk par to pašu cenu, vienlaikus samazinot ražošanas ietekmi uz vidi. Riepas, kas ražotas, ievērojot šo programmu, var vadīt ar mazāku pretestību, tādējādi samazinot degvielas patēriņu.

  • Sadarbībā ar apvienību World Child Cancer 2015. gadā Sailun rīkoja plašu ziedojumu vākšanas kampaņu Eiropas Savienības riepu izplatītāju vidū. Tās mērķis bija savākt pēc iespējas vairāk līdzekļu pusgada laikā (no 2015. gada novembra līdz 2016. gada aprīlim).

  • Sailun sadarbojas ar kanādiešu apvienību Sweetie Girl Racing, kas ir domāta dažādu vecuma grupu sieviešu integrēšanai un izglītošanai automašīnu jautājumos un piedāvā augstas kvalitātes braukšanas mācības un pasākumus, kuri veicina drošības līmeņa paaugstināšanu uz ceļiem.

Kāpēc izvēlēties Riepas1 internetveikalu?

Online konsultācijas
Palīdzēsim Tev izdarīt pareizo izvēli
247/

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Piegādāsim 1-2 darba dienu laikā visā Latvijā
14 dienu atgriešanas politika
Lai pasūtījumu atgrieztu, Tev nekas nav jāpaskaidro