Atpakaļ pie saraksta
Sertificēts pārdevējs

AEZ PANAMA DARK

  • 10x21
  • 5x130
  • ET+45
  • Premium klase
4
483.28 447.48 €/gab
Pasūti vai jautā arī pa telefonu 67 000 111
Bezmaksas piegāde: 1-2 darba dienu laikā
Zīmols AEZ
Diska modelis
Diametrs
Platums
Iznesums
Skrūvju skaits
Attālums starp skrūvēm
Produkta klase

Pastāvīga, aktīva attīstība ir bijusi zīmola AEZ izaugsmes neatņemama sastāvdaļa kopš tā dibināšanas 90. gadu vidū. Jau pirms laba laika AEZ pārsniedza gada laikā saražoto un pārdoto disku skaita miljona iezīmi.

Uzņēmuma AEZ panākumi ir balstīti uz tā dizaina risinājumiem, inovācijām un izcilu produktu kvalitāti, kā arī zīmola pārstāvju centieniem gādāt par augstas kvalitātes klientu servisu. Uzņēmuma produktu sortimentā ir iekļauti gan klasiska dizaina diski, gan īpaši trim vācu premium zīmoliem — Audi, BMW un Mercedes — izstrādāti diski. Protams, tiek piedāvāts arī plašs disku sortiments apvidus un bezceļu automobiļiem.

Zīmols AEZ par īpašu prioritāti izvirza kvalitātes nodrošināšanu. Visi AEZ diski tiek pakļauti neskaitāmiem testiem un tiek rūpīgi pārbaudīti, lai tie varētu saņemt TÜV sertifikātus. AEZ noliktavās visā Vācijā tiek uzglabāti aptuveni 900 000 lieto disku, nodrošinot ātru piegādi un plašu pieejamību.

Augstas kvalitātes produkti, inovatīvas idejas un nepārtraukta pielāgošanās laikmeta modes tendencēm ir obligāta stabilas un veiksmīgas izaugsmes sastāvdaļa.

AEZ veiksmes stāstu īsumā var aprakstīt šādi: augstas kvalitātes produkti, kas ir izstrādāti, pievēršot uzmanību detaļām, ražoti, tiecoties pēc izcilības, un tirgū izplatīti ar entuziastisku un profesionālu attieksmi.


Izmēģini Alcar disku konfiguratoru! Tas ļauj virtuāli pielaikot diskus tieši savam auto – konkrētai markai, modelim un krāsai. Jebkurus no izvēlētajiem diskiem iespējams pasūtīt arī ar Riepas1.lv starpniecību.

Kāpēc izvēlēties Riepas1 internetveikalu?

Online konsultācijas
Palīdzēsim Tev izdarīt pareizo izvēli
247/

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Piegādāsim 1-2 darba dienu laikā visā Latvijā
14 dienu atgriešanas politika
Lai pasūtījumu atgrieztu, Tev nekas nav jāpaskaidro