MAINI SAVUS NOTEIKUMUS

Al dobowi uzņēmums par Infinity: "Inovāciju vadīti, mēs paredzam nākotni !"

Infinity riepas tiek ražotas jebkādiem ceļa segumiem un laikapstākļiem.
Riepa sevī apvieno precīzu braukšanas sniegumu, komfortu un kontroli slapjos laikapstākļos.

  • Tās gareniskās rievas protektorā nodrošina ātru ūdens novadīšanu.

  • Riepas profils nodrošina klusu braukšanu un uzlabo vadāmību uz sausa vai slapja ceļa seguma.

  • Optimāla saķere ar ceļu pateicoties riepas cietajai vidējai daļai, kas uzlabo paātrinājumu un bremzēšanu.

  • Silīcija savienojums protektorā uzlabo degvielas ekonomiju, samazina CO2 izmešus un nodrošina kontroli akvaplanēšanā un uz slapja ceļa.

ECOSIS Riepu Testos

ECOSIS modelis tika izmantots vasaras riepu testēšanā. Kopvērtējumā Infinity ieguva 13. vietu, apsteidzot vairāku top līmeņa ražotāju riepu modeļus.

Piemēram, mērot bremzēšanas ceļa garumu uz sausa asfalta seguma, Ecosis tikai par 0,6m atpaliek no Goodyear EfficientGrip Performance modeļa, pie tam no pirmās vietas atpaliekot tikai par 1,8 metriem.

Akvaplanēšanas testā Infinity sacentās ar lietus riepu Uniroyal. Kamēr Uniroyal nepazaudēja saķeri līdz 90,1km/h lielam ātrumam, Infinity Ecosis sākās akvaplanēšana pie 82,2km/h.

Ekonomiskuma testos, kuros tika mērīts gan riepu nobraukums, gan cena, Infinity arī ieņem labus rezultātus. Piemēram, vidēji ar Infinity riepām var nobraukt 35 880 kilometrus, kamēr ar Michelin riepām 47 580. Salīdzinot nobraukumu ar riepu izmaksām, Infinity riepas ir izdevīgākas, un topā tās ieņem augsto trešo vietu!

Starp visiem konkurentiem, skaļuma testā Infinity riepas ieguva pirmo vietu, kas nozīmē, ka ar šīm riepām braukšana būs visklusākā.

Ecosis varētu saukt par “tūristu riepām”, jo būs piemērotas nesteidzīgai, ilgai braukšanai un tāliem ceļojumiem

Infinity zīmols pieder Al Dobowi uzņēmumam, kurš dibināts 1976. gadā Dubaijā.
Kompānijas prioritātes ir drošība, uzticamība, laba cena un moderns dizains.

Infinity zīmola ražošanas mērķis apvieno sevī augstu veiktspēju un videi draudzīgas riepas. Infinity izmanto pēdējās paaudzes materiālu savienojumus, kuros ir augsta silīcija dioksīda koncentrācija. Pateicoties silīcija stiegrojumam, riepai tiek uzlabota izturība pret nodilumu, karstumu un bojājumiem. Tas ļauj iegūt lielāku ilgmūžību, ievērojami uzlabot braukšanu (ar relatīvu patēriņa samazinājumu) un labāku saķeri ar slapjiem segumiem un zemās temperatūrās.

Riepas 1.lv internetveikals no Infinity zīmola piedāvā plašu un pievilcīgu vieglo automašīnu, augstas un īpaši augstas veiktspējas, 4x4/SUV riepu klāstu. Pietam, nākotnē tiks piedāvātas arī citu veidu riepas. Infinity riepas ir dažādos izmēros, tāpēc ikviens var atrast sev vajadzīgo. Pērc pie mums, un mēs Tev jaunās riepas bez maksas piegādāsim uz mājām vai uzmontēsim kādā no mūsu sadarbības partneru servisiem.


Meklēt riepas